hak
21 اسفند 1401 - 22:35

بازداشت در انتظار مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه‌سوری پاوه

کرمانشاه- دادستان پاوه از بازداشت در انتظار مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه‌سوری پاوه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوید صحرایی اظهار کرد: باتوجه به پیش‌رو بودن چهارشنبه آخر سال حمایت و برنامه‌ریزی‌های لازم از شادی‌های متعارف و مشروع خانواده‌ها و عموم مردم شهرستان پاوه در آستانه آغاز سال نو در دستور کار مسئولین دستگاه‌های مختلف اجرایی این شهرستان قرار دارد.

وی ادامه داد: اما همواره عده‌ای قلیل با اقدامات هنجارشکنانه و اخلال در نظم و آسایش عمومی در پی بر هم زدن آرامش مردم هستند که با برخورد قاطع دستگاه قضا مواجه خواهند شد.

دادستان پاوه با هشدار و تذکر اکید به افرادی که مغرضانه در پی فرصت برای اجرای این قبیل اقدامات در روز چهارشنبه آخر سال با استفاده از مواد محترقه و منفجره غیرمجاز هستند و یا مبادرت به ساخت و توزیع و فروش این قبیل مواد محترقه و منفجره می‌کنند، اعلام کرد: علاوه برخورد قاطع و بازدارنده قانونی و تشکیل پرونده قضائی، مرتکبین با صدور قرار تأمین کیفری متناسب حداقل تا پایان فروردین‌ماه سال آینده در بازداشت خواهند ماند.

صحرایی تصریح کرد: توقع ما از خانواده‌های پاوه‌ای این است که در این ایام برای جلوگیری از آسیب‌ها و صدمات بدنی احتمالی ناشی از استفاده از مواد محترقه غیرمجاز توسط نوجوانان و جوانان، با جدیت و هوشیاری کامل مراقبت لازم را از آنان به عمل آورند و به هشدارها و تذکرات نیروی انتظامی در این باره توجه کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1089283