hak
11 بهمن 1401 - 17:48

رویداد «اتم» در قزوین برگزار می شود

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: رویداد «اتم» با شعار «من یک اتم هستم» برای اولین بار در سطح استان قزوین برگزار می شود و در جریان آن به تشریح الگوها و تجربه های موفق جوانان در حوزه های مختلف مانند کارآفرینی پرداخته خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین و معاونان این اداره کل پیش از ظهر امروز در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

امیر اسلامی صدر معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در رابطه با برنامه های تدارک دیده شده این معاونت در ایام الله دهه فجر در استان قزوین اظهار کرد: با همکاری سازمان های مردم نهاد ۵۶ برنامه متنوع در ایام الله دهه فجر در سطح استان قزوین برگزار خواهد شد که نمایشگاه انقلاب، شب خاطره و اجرای سرود از مهم ترین این برنامه هاست.

وی افزود: برگزاری اردوهای هویت آفرین جهت بازدید از دستاوردهای انقلاب در استان قزوین، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی سازمان‌های مردم‌نهاد، ارائه مشاوره رایگان ازدواج و خانواده به‌ جوانان و گفت و شنود مسئولین با جوانان از دیگر برنامه های معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در ایام الله دهه فجر در سطح استان قزوین است.

این مقام مسئول تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های شاخص این ایام، برگزاری رویداد «اتم» با شعار «من یک اتم هستم» برای اولین بار در سطح استان قزوین است که به تشریح الگوها و تجربه های موفق جوانان در حوزه های مختلف مانند کارآفرینی پرداخته خواهد شد.

در ادامه این نشست ندا پاکدامن معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین نیز اظهار کرد: اجرای ۱۰۷ برنامه متنوع و شاخص ویژه بانوان در چهار بخش همگانی، قهرمانی، آموزشی و فرهنگی در ایام الله دهه فجر در سطح استان قزوین برنامه ریزی شده است.

پاکدامن اضافه کرد: در این راستا جشنواره «دا» با محوریت هیئت ورزش های روستایی برگزار خواه شد.

این مقام مسئول در رابطه با سایر برنامه های این معاونت در دهه فجر امسال گفت: «برگزاری جشنواره الگوی برتر و عفاف و حجاب»، «تقدیر از شش ورزشکار موفق، همسران دو ورزشکار قهرمان، پدر و مادر دو ورزشکار قهرمان» و «برنامه طبیعت گردی و کوه نوردی همراه خانواده» نیز از دیگر برنامه های این معاونت است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010699